Sborový víkend

Přijměte pozvání na společný pobyt, který je otevřen komukoliv. Kapacita resortu je dostatečná. Na co se můžete těšit? Programy pro děti a dospělé, talkshow, workshopy, zajímavé výlety (hory, wellness gołębiewski, skokanské můstky, procházky lázeňským městem), hotelový koutek pro děti, večer modliteb a chval, kulečník, pokec a dobrá káva.
Tématem víkendu bude slogan „Co je zdravé, roste.“. Budeme hovořit o jedné z našich klíčových hodnot, a to růstu. Pojďme společně prozkoumat, jak můžeme tuto hodnotu proměnit v každodenní realitu. Registrovat se můžete do připraveného formuláře v kanceláři sboru nebo na emailu mjaworski@seznam.cz  Registrace je možná do neděle 26. 5. 2024
Cena pro dospělou osobu je 1950,- Kč (2x ubytování, 2x plná penze). Cena pro dítě 4-12 let je 1350,- Kč. Dítě do 3 let zdarma. Navíc každé rodině s dětmi bude proplaceno nejmladší placené dítě. U studentů, kteří by jeli samostatně bez rodičů, počítáme se slevou 50%.
Pobyt je ideální příležitostí na prohloubení vzájemných vztahů a přizvání dalších rodin. Nenapadá vás někdo, koho byste mohli vzít sebou?